14.Nodarbība Principi veiksmīgai līdera darbībai

1.Pēt.2:21„ Jo uz to jūs esat aicināti; jo arī Kristus ir cietis jūsu labā, jums atstādams priekšzīmi, lai jūs sekotu Viņa pēdām. „

1. Vēlme pēs sasniegumiem: Vienmēr fokusējies uz nākotni. Priekšrocība ir tāda, ka līderis dod citiem atbildību, sniedzot kādu uzdevumu un motivējot to pildīt, lai nākotnē tas būtu piepildīts. 

2. Saskarties ar dažādām grūtībām: Tikt galā ar dažādām problēmām un grūtām situācijām, prasa no līdera takta izjūtu un spējas strādāt ar cilvēkiem. Ir nepieciešams pieņemt pareizo lēmumu un pēc tam pareizi jārīkojas, lai tiktu galā ar iemeslu, kas izsauc konfliktu. Problēmas ar cilvēkiem nepieaugs, ja jūs nedosiet tām augt. Jums jārīkojas ātri un mērķtiecīgi, pat tad, ja redzt mazu konfliktu, kas rodas kādu cilvēku starpā. 

3.Mācieties no savām kļūdām: Slavenais zinātnieks Tomas Edisons kādreiz teicis: „Nesauc to par kļūdu, bet sauc to par apmācību.”

4.Lokanība: Spēja panest pārmaiņas tad, kad tās ir nepieciešamas. 

5.Nodošanās cilvēkiem: Tas padara jūsu cilvēkus nodevušos Dievam un jums. 

6.Jāiemācās atdot visus „sīkos” darbus: Līderim ir jāiemācās darīt svarīgākās lietas, mazāk svarīgās uzticot saviem cilvēkiem. 

7.Strādā tur, kur strādā Dievs: Daudzi mācītāji vai līderi mēģina izgudrot velosipēdu. Viņi visu laiku mēģina izdomāt kaut ko jaunu. Bet es zinu noslēpumu – Diev ir ar tiem, kuri koncentrējas uz dvēseļu glābšanu.