Dārgā ģimene!

Mēs jūs visus mīļi ielūdzam uz konferenci “Godība un pazemība” ar Marku un Šarmilu Andresoniem, kas norisināsies 27.un 28.maijā, Rīgā, Lienes ielā 28, kristiešu draudzē “Brīvības centrs”.

Marks un Šarmila ir kalpotāji, misionāri no ASV, Teksasas štata, kuriem sirdī deg Debesu Valstības izplatīšana visā pasaulē. Caur pieredzi un attiecībām ar Dievu, vēloties redzēt Debesis uz zemes un Dieva spēka darbību, Marks un Šarmila ļoti dziļi iepazina pazemības, kā atslēgas momentu lielām un spēcīgām Dieva Gara kustībām, Dieva godības manifestācijai uz zemes.

Marks ir arī daudzu grāmatu autors, kā arī bestsellera autors “Pazemība”. Viņi abi ir arī daudzu dziesmu autori. Bet pāri visam tam, ir pieredzējuši spēcīgu Dieva godības parādīšanos daudzās pasaules valstīs, it īpaši Indijā, kur kalpo kā misionāri, kur tūkstošiem cilvēku nāk pie Kristus.

Ja arī tu vēlies redzēt Dieva godības izpausmi savā dzīvē un iepazīt un izprast vēl vairāk šo atslēgu, kas atver šīs durvis – pazemību – mēs tevi aicinām apmeklēt šo konferenci maijā.

Pavadīsim laiku dziļā pielūgsmē un Dieva klātbūtnē, kā arī dzirdēsim Dieva Vārdu, kas mūs vedīs tuvāk Viņam.

Dievkalpojumu laiki: 27.05 plkst. 18:00; 28.05 plkst. 12:00

Ieeja bez maksas!

Uz drīzu tikšanos konferencē “Godība un pazemība” Rīgā, Lienes ielā 28.